Kontakt

Ecovice
0470-69500
kontakt@ecovice.se

Mikael Samuelsson

Verkställande Direktör

VD & Redovisningskonsult vars hjärta slår för företagsutveckling och effektivisering.

mikael.samuelsson@ecovice.se 
Vxl 0470-695 00
Direkt 0763-06 39 48

Kristoffer Karlsson

Rådgivare / Redovisningskonsult

Vår ryggrad inom skattefrågor som alltid ser till att det finns nybryggt kaffe till alla som besöker vårt kontor.

kristoffer.karlsson@ecovice.se
Vxl 0470-695 00

Johannes Nordgren

Rådgivare / Marknad

En entreprenör som brinner för idéutveckling, effektiva arbetssätt och en drivkraft att hitta nya arbetsmetoder.

johannes.nordgren@ecovice.se
Direkt 0702-31 47 40

Joel Fridriksson

Junior Redovisningskonsult

joel.fridriksson@ecovice.se
Vxl 0470-69500
Direkt 0735-13 82 62

Johanna Andersson

Lönekonsult

johanna.andersson@ecovice.se
Vxl 0470-695 00
Direkt 0730-52 38 57

Freja Schött

Redovisningsassistent

Vi ser fram emot att höra från dig

* Din mailadress kommer inte att delas med tredje part. Läs mer i vår integritetspolicy.